H1 - 2014

RingNews.cz


fb yt tw g

Kalendář akcí


Facebook


Souboj Titánů míří vysoko!
5. dubna 2016 | Autor: Michal Vácha


Souboj Titánů patří mezi českou klasiku. Zavedená a spolehlivá značka, která si dlouhodobě drží vysokou prestiž. Další galavečer, tentokrát s podtitulem "Exclusive 2016", se uskuteční už za deset dní, kde jinde než v plzeňské hale TJ Lokomotiva. A samozřejmě zde opět nebudou chybět borci nejužší domácí špičky v postojařských disciplínách. Na tiskové konferenci před akcí se však neprobíral jen galavečer Exclusive 2016. Souboj Titánů by se mimo jiné brzy mohl objevit na televizních obrazovkách.

Ano, je tomu tak. Souboj Titánů již údajně navázal spolupráci se zahraničními televizními společnostmi a galavečery "Made in Czech Republic" by se tak brzy mohly objevit na obrazovkách v Nizozemsku, Rusku či dalších zemích, kde se bojovým sportům fandí. Za tímto účelem chtějí dát organizátoři dohromady i tým zahraničních zápasníků, jimž bude nabídnuta exkluzivní smlouva.

Jiří Žák, jeden z nejlepších v historii bojových sportů u nás, držitel mnoha světových a mezinárodních titulů. Další zástupci pražského Hanuman Gymu Luboš Raušer a Jan Tůma, který je navíc želízkem v ohni pro domácí publikum. Tito bojovníci by měli být tahouny celé akce, nicméně to patnáctého v Plzni samozřejmě nebude jen o nich. Na Souboji Titánů Exclusive 2016 se totiž přímou účastí v ringu budou podílet i další známí Plzeňáci, a to jeden z aktuálně nejlepších českých boxerů supertíhy Pavel Šour či dlouholetý extraligový hokejista, reprezentant a v současnosti člen vedení HC Škoda Plzeň Michal Dvořák.

V hlavní události celé akce by se měl představit právě úřadující světový šampion v muay thai organizace ISKA Jiří Žák (81-20). Když se člověk podívá na jeho bilanci, jen těžko pak uvěří, že tomuto borci, jenž by mohl zkušenosti rozdávat, je stále teprve sedmatřicet let. Jeho soupeřem bude o jedenáct let mladší a šest centimetrů vyšší Chorvat Marin Čarapina (61-9), jenž je na svůj věk už rovněž velice zkušeným borcem a mimo jiné i trojnásobným chorvatským šampionem.

Protivníkem Luboše Raušera (30-9) bude českobudějovický Michal Janáček (21-5) a i tento souboj těžkých vah podle pravidel K1 by měl být jedním z vrcholů plzeňské akce. Výše zmíněný Marin Čarapina nebude jediným Chorvatem, který se příští pátek v Plzni představí. Proti Janu Tůmovi nastoupí teprve jednadvacetiletý, ale již čtyřnásobný mistr své země v K1 Petar Jaman. Zajímavým zpestřením večera bude jistě i další souboj podle pravidel K1 mezi bývalým hokejovým reprezentantem Michalem Dvořákem a brněnským dravcem (jak jej nazývají sami organizátoři) Stevenem Krtem.

Pokud půjde vše podle plánu, k vidění by mělo být celkem deset utkání. Příští pátek, tedy 15. dubna v 18:00 by měl odstartovat předprogram a o hodinu později hlavní program galavečera Souboj Titánů Exclusive 2016. Vstupenky jsou v předprodeji přímo v areálu TJ Lokomotiva Plzeň, více info na stránkách organizátora.


Diskuze


Spustili jsme nový web!

Aktuální informace již budou přidávány pouze na www.fighters.cz

Pro zobrazení starších článků můžete pokračovat na