H1 - 2014

RingNews.cz


fb yt tw g

Kalendář akcí


Facebook


Petrosyan chce zpátky titul
10. listopadu 2015 | Autor: Tomáš Králík


Každý si pamatuje turnaj Glory 12 a památný moment, o kterém si většina myslela že se nestane. Giorgio Petrosyan (80-2-1) byl poprvé v kariéře poražen před limitem a to ještě v semifinále turnaje lehké váhy. Stejného turnaje, které rok předtím dvojnásobný šampion K-1 MAX na Glory 3 vyhrál. Turnaj vyhrál jeho pokořitel Andy Ristie. Následně ho získal Davit Kiria a nyní už po dvojnásobné obhajobě zdobí pás Robina van Roosmalena.

„Nemám problém zápasit s kýmkoliv. Ale chci říct, že chci světový titul GLORY. Je to pásek, který už jsem jednou měl. Nerad o něčem pouze mluvím, raději odvádím svou práci v ringu. Takže mě nechte o něj zápasit.“ pravil Petrosyan.

„S Joshem Jaunceym to nebyl zrovna lehký zápas, je mladej a má hodně talentu. Ještě o něm uslyšíme. Ani mi nevadilo, že několik měsíců před zápasem byl velký humbuk okolo toho, že se vracím do GLORY. Není to pro mě nic nového, už jsem na tohle zvyklý. Soustředím se vždy jen na trénink a na nic víc.“ dodal závěrem.

A zápas o titul mezi současným šampionem van Roosmalenem a světovou hvězdou Petrosyanem by zajímal nejen fanoušky, ale i samotné promotéry. Kdy tomu bude? Glory 26 má na programu dva titulové zápasy, Petrosyan by mohl dostat šanci už na dalším.Diskuze


Spustili jsme nový web!

Aktuální informace již budou přidávány pouze na www.fighters.cz

Pro zobrazení starších článků můžete pokračovat na