H1 - 2014

RingNews.cz


fb yt tw g

Kalendář akcí


Facebook


Noc Bojovníků už příští pátek na Dobříši!
20. dubna 2016 | Autor: Redakce


V pátek dne 29.4.2016 se na Dobříši ve sportovní hale uskuteční galavečer bojových sportů v amatérských a profesionálních zápasech jak českých tak zahraničních zápasníků pod názvem „ NOC BOJOVNÍKŮ“.

Historicky poprvé v Dobříši diváci uvidí bojové styly Box, Muay Thai a K-1. Hlavními hvězdami večera budou rodáci z Dobříše Jan Holec startující za X GYM - několikanásobný mistr ČR v K-1, Profesionální šampión Youngblood 2014, Mistr světa WKF v Kickboxu – Lowkicks 2012, Mistr ČR Muay Thai CMTA 2011, 1. místo Evropský WAKO Prague 2015, Josef Veselý Boxing Club Dobříš -vítěz Czech Open 2009, vicemistr ČR 2010 K-1 a Bernard Plavec X GYM-amatérský mezinárodní Mistr ČR 2016, Mistr ČR Muay Thai CMTA 2014.

Dále se představí Michal Reissinger ze Spejbl gymu, Cyril Pohl - BT Gym Praha, Lukáš Skirca , Milan Pavelka – Gladiators gym České Budějovice, Jura Vasilišin - Association the champions Příbram o.s., Matěj Skalický a Věra Pihávková z Pankration gymu z.s., .Zahraniční zápasníci z polska Natalia W. Nikolajczuk, Patryk Sajewicz, ze slovenska Peter Baláž.

V amatérských zápasech se představí Rudolf Suchomel ( Pankration gym z.s.) a domácí zápasníci Jaroslav Falada, Martin Pancíř za Boxing Club Dobříš vedené trenéry Josef Veselý a Alexandr Chocholouš, který je hlavním organizátorem Noc Bojovníků.

Přijďte podpořit domácí zápasníky a zažít vyjímečný večer plný adrenalinu . „Toto na Dobříši ještě nebylo.“


Diskuze


Spustili jsme nový web!

Aktuální informace již budou přidávány pouze na www.fighters.cz

Pro zobrazení starších článků můžete pokračovat na