H1 - 2014

RingNews.cz


fb yt tw g

Kalendář akcí


Facebook


GIBU FIGHT NIGHT 12.6. – hvězdná účast v ringu!
30. března 2014 | Autor: Tomáš Králík


Jedna z největších akcí letošního roku se uskuteční na pražské půdě. Fanoušci mohli několik hvězdných jmen u nás zahlédnout vždy jednotlivě a nebo naposledy před lety na turnaji It´s Showtime. Nyní se však evropská špička sejde na jednom turnaji a to rovnou u nás. Pojďme však popořadě.

Martin Gaňo z pražského klubu KTSO se po akci Heroes Gate připraví rozhodně na tvrdý oříšek. V protějším rohu bude stát člen Golden Glory Berlin – Max Baumert (9-2-0). Německá vycházející hvězda už kdysi zdolala Matouše Kohouta. Baumert bude v květnu bojovat v Hamburku v pyramidě o titul WLF a posléze si brousí zuby i na Prahu. V českém kotli však doufejme nenajde moc podpory a fanoušci budou hnát Martina kupředu.

Miro Cingel (38-11-4) okusí rukavice Janosche Nietlispacha (47-9-1). Nietlispachův trenér je Remy Bonjasky a má za sebou silný tým. Miro se měl utkat s Jasonem Wilnisem na akci FFC11, kde proběhne hlavní zápas s bývalým zápasníkem UFC Eddie Sanchezem. Miro se však zranil a nahradil ho Sahak Parparyan. Janosch bude mít na galavečeru podporu nejen Remyho, ale také kolegu Danyo.

David Keclik (38-14-2) se už příští týden představí na Souboji Titánů v Plzňi a o dva měsíce později se opět ukáže na české scéně. Soupeřem mu bude zápasník Glory – Jason Wilnis (21-4-1). Ten naposledy prohrál se Sahakem Parparyanem (s kterým bude mít odvetu) a také se strojem Artem Levinem.

A už přitvrzujeme. Jak jsme informovali posledně, Ondra Hutník (76-10-1) z pražského Hanumanu bude čelit Danyo Ilungovi (47-5-0). Ilunga je jeden z nejlepších střelců v polotěžké váze, jak nyní v Glory, tak kdysi i v It´s Showtime, kde byl šampionem. Na turnaji Glory prohrál pouze s fenoménem Spongem a nyní bude na Glory v Istanbulu čelit Stoicovi. Ondra tak narazí na velkou hrozbu, kterým Ilunga je. Situace v ringu bude tak nebezpečnější než noc před Smíchovským nádražím.

Také Tomáš Hron (63-16-3) bude čelit výzvě a přes svojí úspěšnou premiéru na Glory, bude muset projít další zkouškou. Z Karpat nepochází jenom upíři a vlkodlaci, ale také Catalin Morosanu (36-7-0). Tradiční účastník SuperKombatu je rozhodně nebezpečí pro Tomáše. Morosanu nyní bude zápasit ve světovém finále SuperKombatu a v červnu si udělá výlet do Prahy.

Matouš Kohout (27-5-0) letošní rok nezahálí. Za týden bude bojovat o titul European MuayThai League v Plzni a v červnu už proti Johanu Beauséjourovi z Francie. Toho můžeme znát především ze Slovenska a akcí jako je Clash Muay Thai nebo Nitrianska noc bojovnikov.

Jirka Žák (74-21-0) se s Davidem Keclikem utká na Souboji Titánů. Zde se oba také potkají, ale každý s jiným soupeřem. Na Jirku čeká Hicham El Gaoui (37-3-1). El Gaoui minulý rok prohrál s Idrányim na Tatneft Cupu ve čtvrtfinále.

A nakonec hlavní hřeb večera. Jak už bylo avizováno v médiích dlouho předem, a jak Daniel Landa před rokem slíbil, utká se v thajském boxu proti profesionálnímu zápasníkovi. Jméno zápasníka bylo dlouho tématem dohadů a nyní už je vše potvrzeno. Dan tak narazí na Riku Immonena (37-5-4) z Finska. Říkáte si, kdo to je? Riku je nyní 40-ti letý zápasník/trenér, aktivní však především v 90. letech, kdy získal titul WMC, vyhrál Kings Cup, finský šampionát ad. Účastnil se amatérského mistrovstí světa a evropského mistrovstí. Zároveň má i stříbrnou medaili z finského mistrovství v boxu. Nebude to přece jenom tvrdší oříšek pro motivovaného Dana, ladícího formu v Thajsku?

Se samotnými borci dorazi silné zázemí – trenéři, kamarádi a podpora, takže lze očekávat už vzhledem k poloze naší země slibnou účast z evropských zemí. Aby toho nebylo málo, tak čestným hostem večera bude legenda K-1 Jerome Le Banner! Ten se zúčastní celého turnaje a také autogramiády, kterou by si nikdo neměl nechat ujít. Lovci podpisů a fotek budou mít kompletně šťastnou noc na jména. Manager a prezident CMTA Petr Ottich tak uspořádal pro české fanoušky opravdu lahůdku a můžeme být jenom rádi. Hlasem večera bude opět dobře známý Ondra Novotný. Už se také nemůžete dočkat? 12. června do Tipsport Arény.

Vstupenky na galavečer thajského boxu GIBU FIGHT NIGHT jsou v prodeji v síti Ticket Art www.ticketart.cz a www.ticketportal.cz v cenách od 390 Kč.

Startovní listina K-1:
Martin Gaňo (CZ) vs. Max Baumert (GER)
Miroslav Cingel (SK) vs. Janosch Nietlispach (CH)
David Keclik (AT) vs. Jason Wilnis (NL)
Ondřej Hutník (CZ) vs. Danyo Ilunga (NL)
Tomáš Hron (CZ) vs. Catalin Morosanu (RO)

Startovní lista thajský box:
Matouš Kohout (CZ) vs. Johan Beauséjour (FR)
Jiří Žák (CZ) vs. Hicham El Gaoui (MA)
Daniel Landa (CZ) vs. Riku Immonen (FIN)Diskuze


Spustili jsme nový web!

Aktuální informace již budou přidávány pouze na www.fighters.cz

Pro zobrazení starších článků můžete pokračovat na