H1 - 2014

RingNews.cz


fb yt tw g

Kalendář akcí


Facebook


Dva rychlé knokauty v Texasu
19. září 2016 | Autor: Michal Vácha


State Farm Arena v Texaském Hildagu hostila v sobotu galavečer UFC Fight Night 94. V hlavní události se střetly ambiciózní lehké váhy Dustin Poirier a Michael Johnson.

Kdyby byl Michael Johnson (17-10) schopný udržet jakousi výsledkovou stabilitu, zřejmě by před zápasem s Dustinem Poirierem (20-5) byl v pozici favorita on. Možná to však pro něj bylo lepší takto a alespoň malý díl tlaku mohl přenechat soupeři. Každopádně do zápasu vletěl jako uragán a téměř každý jeho úder (rozuměj kombinace) vypadala velmi nebezpečně. Už po minutě a půl poslal Johnson přesnou kombinací úderů soupeře k zemi a za pár vteřinek už se mohl radovat z vítězství knokautem.

Druhý hlavní zápas večera trval jen o několik vteřin déle. Derek Brunson (16-3) zasáhl Uriaha Halla (12-7) přesně mířeným úderem. Hall padl k zemi, nicméně byl připravený se bránit. Ringový rozhodčí však mezitím zápas ukončil, Hallovy prostesty už tak byly k ničemu.

V dalších zápasech se podařilo zvítězit Evanu Dunhamovi (18-6), Roanu Carneirovi (21-10), Chasi Skellymu (16-2), Islamu Machačevovi (13-1), Gabrieli Benítezovi (19-5), Belalu Muhammadovi (10-1), Antoniu Carlosi Juniorovi (6-2, 1 bez výsledku), José Quinonezovi (5-2) a Randymu Brownovi (8-1). Úvodní souboj mezi Alejandrem Pérezem (17-6, 1 remíza) a Albertem Moralesem (6-0, 1 remíza) skončil remízou.

Zápasem večera byla vyhlášena bitva mezi Evanem Dunhamem a Rickem Glennem (18-4, 1 remíza), finanční prémii za předvedený výkon si odnesli Chas Skelly a Michael Johnson.


Diskuze


Spustili jsme nový web!

Aktuální informace již budou přidávány pouze na www.fighters.cz

Pro zobrazení starších článků můžete pokračovat na