H1 - 2014

RingNews.cz


fb yt tw g

Kalendář akcí


Facebook


Dobříšskou Noc bojovníků ovládli místní borci a Spejbl Gym
6. května 2016 | Autor: Redakce


Vydařenou premiéru má za sebou galavečer Noc Bojovníků na Dobříši.
Diváci v pátek viděli celkem jedenáct zápasů – 7 v K-1, 3 v boxu a 1 v Muay Thai a také českou hvězdu bojových sportů Ondřeje „Spejbla“ Hutníka v roli trenéra, který hned na úvod vyslal svého prvního borce Martina Šťastného, a ten v prvním kole knockoutoval tvrdými lowkicky Jaroslava Faladu z domácího Boxing Clubu.
Náladu dobříšským divákům zlepšil hned v následujícím boxerském fightu Martin Pancíř, který také v prvním kole vyřídil (TKO) svého konkurenta Jakuba Kuklu.
Ze sedadel pak návštěvníky Noci Bojovníků spolehlivě dostal ženský zápas v K1 mezi příbramskou Věrou Pihávkovou a její soupeřkou Natalií Nikolajczuk.
Pihávková nakonec po přesvědčivém výkonu, kdy polskou fighterku v každém kole pečlivě zásobovalo sprškou úderů, zvítězila na body.
Bitvu plnou zvratů v K1 předvedl Jura Vasilišin a Lukáš Šimek.
V průběhu prvního kola se zdálo, že Šimek bude knockoutován, přežil několik počítání a zdálo se, že zbytek zápasu bude už jen pouhou formalitou.
Jenže v druhém dějství se karty úplně otočily a zápas skončil K.O. Vasilišina v posledním 3.kole.
Zcela jednoznačně se pak odehrálo boxerské utkání mezi českou jedničkou Václavem Pejsarem a Martinem Stenským, ve kterém Pejsar v podstatě ubil soupeře během několika desítek vteřin prvního kola.
V jediném zápase dle plných pravidel Muay Thai se představil rodák z Dobříše Bernard Plavec proti Petrovi Špiklovi, pro kterého to byl premiérový zápas v thajském boxu. Oba borci předváděli během celého zápasu krásnou techniku a spousty tvrdých přesných úderů. Tento zápas nakonec na body vyhrál Plavec.
Jednoznačným vrcholem večera pak byl zápas dobříšské zápasnické legendy Josefa Veselého.
Toho naplněná hala přivítala potleskem ve stoje a jejich miláček se jim řádně odměnil. Přesto, že šlo o návrat do ringu po čtyřech letech, tak se Veselý ukázal ve fantastické kondici a dokonale připraven. V prvním kole se slovenským sokem Peterem Balážem oťukával, ve druhém už dominoval a hned na začátku třetího kola ho doslova přikoval svými údery k podlaze. K.O. tak bylo jen logickým vyústěním průběhu zápasu a dobříšská sportovní hala se rázem ocitla v extázi.
Vítězství před časovým limitem si pak připsali i Cyril Pohl, který porazil ve druhém kole (RSC) championa z polska.
Další na řadě bylo monstrum jménem Michal Reissinger ze Spejbl Gymu, který porazil ve druhém kole (TKO) Lukáše Skircu.
Finále povedeného turnaje pak obstaral místní rodák a taktéž legenda Jan Holec.
Ten v boxerském fightu předvedl brilantní techniku i přehled a zdolal talentovaného Jana Radiče, který pro zranění nezvládl nastoupit do 3. kola.
Na konci večera přinesla výsledková listina nevídaný průběh a to sice, že z jedenácti zápasů jich osm skončilo před limitem, tudíž lze říci, že skutečně bylo na co koukat. „Děkuju všem divákům za skvělou atmosféru a bojovníkům za fantastické výkony, všem partnerům, kteří se podíleli na tomto galavečeru“ řekl trenér dobříšského Boxing Clubu a zároveň spokojený organizátor Noci Bojovníků Dobříš Alexandr Chocholouš, jenž v zápětí slíbil, že se v dobříšské sportovní hale s diváky nevidí naposledy.
Výsledkový servis viz fotografie, premiéru záznamu máte možnost vidět ve čtvrtek 12.5.2016 na NOVA SPORT 2. Reprízy pak v sobotu 14.5.2016 od 16:30 a v neděli 15.5.2016 od 11:25.


Diskuze


Spustili jsme nový web!

Aktuální informace již budou přidávány pouze na www.fighters.cz

Pro zobrazení starších článků můžete pokračovat na